Epilfree - zastavení růstu chloupků

Epilfree je revoluční způsob pro dlouhodobé odstranění chloupků

 Významně zpomalit nebo zcela zastavit růst chlupů – to dokáže revoluční sérum Epilfree. Jedná se o profesionální produkt, který mohou aplikovat pouze certifikovaní profesionálové. Plnohodnotně nahrazuje laser či IPL, oproti nim má však řadu výhod. V současné době se jedná o jediný kosmetický produkt svého druhu na světovém trhu.
100 % přírodní složení

Epilfree: přírodní sérum, které zastavuje růst chlupů. Aplikovat jej mohou pouze certifikovaní profesionálové. Používá se opakovaně při několika depilačních návštěvách zpravidla 1x za měsíc. K úplnému odstranění chloupků je zapotřebí 4-12 ošetření.

VZNIK EPILFREE:

V roce 2005 Dr. Yoel Konis Ph.D pracoval na vývoji nových léků na ekzém. Při testování nově připravovaného preparátu však zaznamenal, že účastníkům výzkumu přestávaly růst chloupky. Tak poprvé vznikla vize Epilfree – úplně nového typu kosmetického produktu, který ani dnes nemá na světovém trhu obdoby. Vývoj Epilfree však trval ještě několik dalších let a finální generace přípravku byla uvedena na trh v roce 2019. I přes souběh uvedení nového výrobku na trh a propuknutí pandemie COVID-19 s globálním uzavřením salonů krásy, se Epilfree začal rychle šířit do desítek zemí světa jako alternativa přístrojové epilace. A my vám jej hrdě nyní představujeme v České a Slovenské republice.
Koncentráty Epilfree obsahují pouze 100 % přírodní suroviny. Ocení je tak i klientky, které upřednostňují přírodní produkty.

VÝHODY

Plně nahrazuje laser či IPL
Účinností se Epilfree vyrovná přístrojové epilaci, oproti ní má však řadu výhod.
Pro blond i šedivé chlupy
Koncentráty fungují stejně dobře pro všechny typy pleti i chloupků: blond, šedivé i zrzavé.

I na pokožku s tetováním
Na rozdíl od laseru se Epilfree hodí i na pokožku s tetováním.
Bez nežádoucí pigmentace
Epilfree můžete bezpečně používat i v létě, bez rizika vzniku pigmentových skvrn.
Pro libovolný způsob depilace
Epilfree můžete použít po jakékoliv depilaci, při které vytrhnete chlup s kořínkem: depilaci cukrovou pastou, voskem, pinzetou, nití…